Oyun

Angry Birds'ün başrol oyuncusu domuzlar oluyor!

Angry Birds'te artık herşey tersine dönüyor!


Yapımcılarını batmaktan kurtaran oyun Angry Birds'in konusunda, acıkmış olan domuzlar, kuşların yumurtalarını çalıyor ve bu durum kuşları inanılmaz sinirlendiriyordu. Sonrasında ise kuşlar domuzlardan yumurtalarını alabilmek için birbirinden zorlu etapları geçmeye çalışıyor. İndirme rekorları kıran bu oyun hemen hemen her yaş grubu tarafından sevildi ve şirketini en önemli oyun yapımcılarından biri yaptı.

Rovio firması tarafından yapılan oyun dünyada bir numara olmuş durumda. Angry Birds son versiyonu Angry Birds Space ile kullanıcıları dünya sınırlarını aşarak uzay macerasını yaşatmıştı. Kızgın kuşlar yumurtalarını geri alabilmek için amansız bir mücadelenin içinde yer alıyordu.

1346854434_bad-piggies-trailer2.jpg

Bu defa oyunda roller değişiyor. Bu defa başrol sırası domuzlara geçti. Bad Piggies adı ile duyurusu yapılan oyun ile şimdiye kadar hep kuşları kontrol ederek domuzlarla yaptığımız savaş tersine dönecek. Yeni oyunda oyuncular domuzları kontrol ederek kuşlardan intikam almak için savaşacak. Yeni oyun hakkında Rovio'nun yayımladığı bir tanıtım videosu dışında şimdilik pek fazla bir şey bilinmiyor.

27 Eylül'de çıkacak olan oyun ilk olarak Android, iOS ve Mac platformunda yayınlanacak. Aşağıda yayımlanan videoyu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.