Oyun

Anthem çıkış fragmanı geldi!

Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici BioWare, aksiyon rol yapma oyunu Anthem'in çıkış fragmanını yayınladı. İşte detaylar!


Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici BioWare, aksiyon rol yapma oyunu Anthem'in çıkış fragmanını yayınladı. Peki oyun bizlere neler sunuyor? En fazla üç diğer oyuncuyla takıma katılacak ve yüksek teknolojili, el emeği, eşsiz güçteki exosuit'lerin güçlerini birleştireceğiz.

Uçsuz bucaksız kalıntıları keşfedecek, ölümcül düşmanlarla savaşacak ve başka bir dünyadan gelen özel kalıntıları ele geçireceğiz. Görevleri geçtikçe, biz ve Javelin exosuit'imiz daha da güçlenecek. Sürekli değişen bir dünyanın tehlikelerine karşı savaşacağız kısacası. Kötüleri yenmek için güçlerimizi birleştirmemiz gerek. 

Anthem çıkış fragmanı geldi!

Anthem, özünde oyuncuları birbirine bağlayan bir sosyal deneyim olarak nitelendirilebilir. Hem takım çalışmasını hem de kişisel yetenekleri ödüllendiren ortak maceralarda en fazla üç diğer oyuncuyla takımınızı kurun. Keşfetmeye devam ettikçe, eşsiz ve unutulmayacak karakterlerle dolu sürükleyici bir hikayeyi ortaya çıkaracaksınız.

Bir Freelancer olarak ayak bastığınız dünyada, koleksiyonunuza erişebilecek ve güçlü bir Javelin exosuit'i seçebileceksiniz. Sürekli hem bir Javelin pilotu olarak kendi yeteneklerinizi, hem de exosuit'lerinizin savaş ve hareket becerilerini ilerletebilirsiniz.

Javelin exosuit'ler, ek teçhizatlar, silahlar ve ekipmanlar tamamen özelleştirilebilir ve kişiselleştirilebilir. Rütbe atladıkça ve güçlü düşmanları yendikçe ganimetleri toplayacak ve oyundaki önemli noktaları tamamlayarak Javelin'lerinizi kendi yetenek ve başarılarınızı yansıtacak hale getirecek harika kişiselleştirme seçeneklerinin kilidini açacaksınız.

Frostbite oyun motoru tarafından desteklenen Anthem'in görsel olarak olağanüstü, sürekli gelişen ve açık dünyası, tahmin edilemez durumlarla, tehlikelerle ve düşmanlarla dolu. Anthem, yeni hikayeler, görevler ve geniş boyuttaki etkinliklerle zaman içinde değişmeye ve büyümeye devam edecek bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Fragmanı yukarıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. Anthem PlayStation 4, Xbox One ve PC için 22 Şubat 2019'da raflardaki yerini almış olacak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.