Oyun

Anthem EA Play 2018 yer alacak!

Electronic Arts, E3 2018'de yer alacak olan Anthem hakkında bazı detaylar paylaştı.

Anthem EA Play 2018 yer alacak!

Electronic Arts, Mass Effect yapımcısı BioWare tarafından geliştirilen Anthem'in EA Play 2018'de olacağını daha önceden doğrulamıştı ancak bugün Electronic Arts EA Play 2018'de Anthem ile ilgili neler beklememiz gerektiği hakkında daha fazla bilgi paylaştı.

Anthem'in tehlikeli dünyasına daldığımız daha önce gösterilmemiş yeni bir fragman ile karşılacağız. Oyundaki hikayeye, karakterlere ve canavarlara göz atma fırsatı verecek olan bu video, ek olarak birçok yeni hareket ve oynanış görüntüleri sunacak. Bu kez derinlemesine gösterilecek olan şey savaş sistemi olacak. Oyuncular şimdiye kadar görülmüş en vahşi düşmanları alt ederken Javelin exosuit'inin gücünü görecekler.

Sunum sırasında Anthem ekibinden BioWare Genel Müdürü Casey Hudson, İdari Yapımcı Mark Darrah ve Baş Yazar Cathleen Rootsaert sahneye çıkarak Anthem'in gelişimini şekillendiren rehber ilkeleri anlatacak. Geliştirici yorumlarının yanı sıra, Anthem'in bazı yapım aşaması ve konsept görselleri de paylaşılacak. 
 
Electronic Arts EA Play 2018 basın konferansı 9 Haziran tarihinde Türkiye saati ile 21:00'da başlayacak. Twitch, YouTube ve EA.com üzerinden canlı olarak izleyebileceksiniz. Biz şimdiden hazırlıklarımızı yaoış bulunuyoruz. Peki ya siz hazır mısınız?

Anthem Mart 2019'da PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Yayınlanan kısa tanıtımı yukarıdaki tarayıcı üzerinden izleyebilirsiniz.

  

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.