Oyun

Fortnite'da alışveriş arabası çılgınlığı başladı!

Fortnite, V 4.3 güncellemesi ile oyuna alışveriş arabalarını ekliyor. Böylelikle oyuncular, alışveriş arabaları ile diğer oyunculara karşı saldırı düzenleyebilecekler.

Fortnite'da alışveriş arabası çılgınlığı başladı!

Dünyanın en çok oynanan Battle Royale oyunlarından biri olan Fortnite, getirdiği yeni güncelleme ile oyunculara keyifli vakitler geçirtmeyi hedefliyor. Daha önce hiç alışveriş arabası ile bir saldırı gerçekleştirdiğiniz oldu mu? Büyük ihtimalle cevabınız hayır olacaktır. (umarım) 

Artık bunu Fortnite ile gerçekleştirebileceksiniz. Yeni gelen V 4.3 güncellemesi sayesinde oyuna köklü değişiklikler uygulayacak olan bu araç ile sizde oldukça ilginç anlara şahitlik edebilirsiniz. Tek başınıza yada arkadaşınızla beraber sürülebilir çılgın bir alet olarak nitelendirebiliriz bunu kısacası. Ek olarak oyuna eklenecek ilk sürülebilir araç olma özelliğini de taşımakta. Peki gelen güncelleme sadece bu araç ile mi sınırlı kalacak? Kesinlikle hayır.

Artık oyunda can sıkıntısı çeken oyuncular için yeni bir yenilik getirilmiş durumda. Mantarlar! Evet, genellikle bataklıklarda ve ormanlık arazilerde bulabileceğiniz bu mantarlar ile zırh derecenizi artırabilirsiniz. Tek bir mantarın oyuncuya toplamda yüzde 5 zırh takviyesi uygulayacağı da gelen bilgiler arasında. 

Etrafta alışveriş arabası ile koşuşturan oyuncuların doluşacağı oyun, yeni sezonu ile birçok oyuncu kitlesini bünyesine katmaya tüm hızıyla devam ediyor.

Peki ya siz bu güncelleme hakkında neler düşünüyorsunuz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.