Oyun

Apple Arcade detayları belli oldu!

Oyunların tek bir pakette toplanacak olduğu Apple Arcade abonelik servisinin detayları belli oldu!


Apple'ın yeni iPhone modellerinin duyurusunu gerçekleştireceği 10 Eylül iPhone etkinliği başladı. 25 Mart etkinliğinde Apple Arcade adını verdiği oyun abonelik servisinin duyurusunu gerçekleştirdiğini hatırlıyorsunuzdur. Şimdi de bu servisin detayları ortaya çıktı.

Apple Arcade duyuruldu!

Apple, bu akşam düzenlediği etkinlikte Apple Arcade oyun abonelik servisini tanıttı. 19 Eylül'den itibaren kullanımı sunulacak olan servis, IOS, Mac ve Apple TV kullanıcılarının özel yüksek kaliteli oyunlara erişmesini sağlayacak. Abonelik hizmetinin asıl amacı, kullanıcıların oyun başına bir kerelik satın alma yaparak, premium oyunlar oynayabilmelerine imkan tanımak.

Apple Arcade, şirketin Konami ve CAPCOM gibi firmalarla iş birliği yaparak geliştirdiği yeni oyunları da bünyesinde barındıracak.

Apple Arcade oyun servisi, 150'den fazla ülkede hizmet sunacak ve yıl sonuna doğru aktif olacak. Ancak henüz hangi ülkelerde yayınlanacağı ve hangi oyunları bünyesinde barındıracağı netlik kazanmış değil.

Apple Arcade, daha önce iddia edildiği gibi aylık 4.99 dolarlık bir fiyata etiketine sahip olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.