Oyun

Apple efsanesi Steve Jobs, hayatını kaybedeli 3 yıl oldu

Apple'ın kurucusu Steve Jobs'un üçüncü ölüm yıl dönümü.


Apple CEO'su Tim Cook, Apple çalışanlarına, Steve Jobs ın ölümünün üçüncü yıldönümü nedeniyle e-posta yoluyla mesaj gönderdi.

Steve Paul Jobs... Apple Inc. ya da eski adıyla Apple Computer, Inc.’nin ortak kurucularından biri olan; bilgisayar endüstrisinde, mobil sektörde yani kısaca eğlence ve iş sektörüne yön veren isimlerden biri olan Steven Paul Jobs’ı, 3 yıl önce bugün kaybettik. Ünlü isim; pankreas kanserine yakalanmış, 7 yıl içinde 56 yaşında ölmüştü. Teknoloji dünyasında, Silikon Vadisi’nde adından sıkça vahsettiren isim, yoğun iş hayatı ile zamanını geçirmiş ve yurt dışındaki garaj maceralarından başarıya ulaşan biri olarak karşımıza çıkmıştı. Jobs'ın ölümünün üçüncü yılı, CEO Tim Cook tarafından özel bir e-posta ile anıldı. İçerik olarak, Steve Wozniak ile garajda başlayan serüvenlere değinen Cook, şu anda teknolojiye yön verdikleri ve insanların bunlardan bir şey öğrenmesinden dolayı minnet duyduğunu belirtti. Disiplini ve işine düşkünlüğü ile tanıdığımız Steve Jobs’a, teknolojiye sağladığı katkılardan ötürü teşekkürü borç bilir ve huzur içinde yatmasını diliyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.