Oyun

Artık sadece FIFA ve PES olmayacak! Yeni futbol oyunu UFL!

Yıllardır futbol piyasasını domine eden FIFA ve eFootball (eski adıyla PES) sonunda bir rekabetle karşı karşıyalar. İşte yeni oyun UFL!

Artık sadece FIFA ve PES olmayacak! Yeni futbol oyunu UFL!

Son yıllarda, futbol oyunları söz konusu olduğunda FIFA ve PES bu alanda inanılmaz bir hakimiyete sahiptiler. Sonuçta, Play Station 1 oynamaya başladığınızdan itibaren hatırlayabildiğiniz sürece, futbol simülatörlerinin tartışmaları her zaman bu iki büyük destansı oyun arasında olmuştur.

Ancak, bu kadar yıldan sonra nihayet bu ikisine uyacak bir rakip kendisini gösterdi. Futbol oyun pazarı artık bu ikiliden üçlüye geçecek gibi görünüyor. UFL futbol oyunu resmi olarak duyuruldu.

Yeni futbol oyunu UFL yolda!

Artık sadece FIFA ve PES olmayacak! Yeni futbol oyunu UFL! - Resim : 1

Bu yeni oyunun piyasaya çıkar çıkmaz, büyük oyun platformlarında kullanıma sunulacağının duyurulacağı bildiriliyor. Çünkü başlangıç olarak, tüm oyuncuların kendi kulüplerini oluşturmaları ve 5000'den fazla lisanslı oyuncuya sahip olmaları mümkün olacak. Bu nedenle, ana amaç diğer çevrimiçi oyuncularla yüzleşmek ve ligin zirvesine ulaşmak olacak.

Oyun, FIFA'nın aksine her yıl yeniden çıkmayacak, düzenli güncellemelerle kendini yeni tutacak. Tamamen ücretsiz oynanabilecek olan UFL, aynı zamanda pay-to-win mantığına mahal vermeyeceğini iddia ediyor.

Bu oyundan sorumlu olan stüdyo Strikerz Inc.'den başkası değildir. Oyunun büyük sloganı "Fair to Play", başka bir deyişle "Adil Oynamak". Bu yeni oyun piyasaya çıkar çıkmaz oynaması ücretsiz bir oyun olacağı için oyunun, oyun içi satın alımlara odaklanması gerektiğini söyleyebiliriz.

Yorumlar
ÜMİT
FİFA VE PES FUTBOLUN GEREKÇİ MANTIĞINDAN O KADAR UZAKKİ.ADAMLAR SANKİ MAKET GİBİ OYUNCAK GİBİ HAREKETLERİ VE KOŞUŞLARI VAR. BİZE LAZIM OLAN GERÇEKÇİ İNSAN HAREKETLERİ TEMLARI DOKUNUŞLAR KOŞMLALAR VURUŞLAR VE TOP FİZİĞİ.SANKİ UFL FUTBOLUNDA BU VAR. FİFA VE PES ALIN UZAKTAN OTURUP İZLERKEN HİÇ GERÇEK BİR TVDE MAÇ İZLEME KEYFİ VERİYORMU HAYIR OYNANIŞ SIRADAN.
Cevapla
se7en
Fifa Online 4 varken saçma bir girişim olmuş. Piyasa dolu.
Cevapla
Platon
Ücretsiz oyun iyi olmayacağı gibi FIFA ve efootballın yanından geçemez
Cevapla
Pesci
Arti pes ve FIFA da ücretsiz olacak 2022 de
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.