Oyun

Asphalt 8: Airborne ve Dungeon Hunter 5 Apple TV için yayınlandı

Gameloft, geçtiğimiz hafta en popüler oyunlarından biri olan Asphalt and Dungeon Hunter’ı yeni Apple TV için yayınladı.

Asphalt 8: Airborne ve Dungeon Hunter 5 Apple TV için yayınlandı

Asphalt 8: Airborne ve Dungeon Hunter 5, Apple TV’nin tüm üstün özeliklerinden ve teknolojisinden faydalanarak televizyon ekranlarında daha önce hiç görülmemiş bir oyun deneyimi yaşatacak. Yeni tvOS işletim sistemi, güçlü A8 çipi sayesinde Asphalt 8: Airborne ve Dungeon Hunter 5 istisnai grafikler ve gelişmiş görsel efektler ile TV’de yeni işlevleri tanıtıyor olacaklar.

Asphalt 8: Airborne’daki yarışlar, Siri’ye yerleştirilen ivmeölçer sayesinde çok daha fazla adrenalin vererek, arabaların dönmesi gereken virajları tam hızla almalarına yardımcı olacak. Bu sayede de oyuncular gerçek yarış heyecanını kesintisiz şekilde yaşayabilecekler.

1446573654_image006.png

Ayrıca Entegre game Center özeliği sayesinde oyuncular oyundaki gelişmelerini iPhone, iPod touch ve iPad’lerine senkronize edebilecekler. Asphalt 8:Airborne ve Dungeon Hunter 5 kusursuz bir oyun deneyimi sunarak, oyunculara televizyon  deneyimlerine yeni boyut kazandırıyor olacak.

 Asphalt 8: Airborne ücretsiz olarak App Store’dan Apple TV için indirilebilir! Dungeon Hunter 5 Apple TV için AppStore’da bu hafta içerisinde yayınlanıyor olacak.

Bu iki başlıklar haricinde Dragon Mania Legends, Gangstar Vegas, Modern Combat 5: Blackout, My Little Pony – Friendship is Magic, Siegefall, Trivial Pursuit & Friends ve UNO & Friends önümüzdeki aylarda Apple TV’de yayınlanacak başlıklar arasında yer alıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.