Oyun

Assassin's Creed 3'den yepyeni görüntüler var!

Uzun zamandır çıkması beklenen oyunun, oynanışına ait yepyeni görüntüer sızdırıldı!


Amerikalı sömürgeciler ve İngiliz kuvvetlerinin yoğun savaş halinde iken savaşın arasında kalmış yeni kahramanın ilginç macerası Creed 3 geliyor! Ubisoft'un muhteşem oyunu Creed 3'e ait ekran görüntüleri ve kapak resmi sızıntılarından sonra ilk oyun içi görüntüleri de sızdırıldı.

All Games Beta sitesi tarafından sızdırılan yeni oynanış görüntüleri HD kalitesinde olmasa da oyunun nasıl bir grafiğe sahip olduğunu tahmin etmek çok zor değil, Creed severleri yepyeni müthiş bir oyun bekliyor diyebiliriz.

1333884072_963.jpg

"Misal resimlerde sağ alt köşede gördüğünüz 25 kurşunlu tabanca simgesi ile artık ateşli silahları daha çok kullanacağımızı fark ediyoruz. Öte yandan oyunda her ne kadar Hidden Blade olacaksa da oynayan kişinin diğer silah tercihi ise Tomahawk."

*Oyun içi oynanış görüntüleri olarak internete düşen resim sayısı 4 adettir, GALERİ'mizde 4. resimden sonraki resimler önceki tanıtım resimleridir.Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.