Oyun

Oyun devlerinin arasından en kötüsü seçildi!

ABD merkezli yapılan dev oyun firmalarının arasından en kötü firma yapılan anket sonucunda seçildi!


Dünyada yüzlerce oyun geliştiricisi firma bulunuyor.Hepsinin birbirinden güzel çıkarttığı oyunlar, oyun severler tarafından satın alınarak, gece gündüz oynanıyor. Son zamanlarda ABD merkezli bir ankette Dünya'nın en kötü oyun firması seçildi.

ABD'de yapılan anketler sonucunda dünyanın en kötü oyun firması olarak Electronic Arts seçildi. EA games olarak da çok yakından tanıdığımız oyun geliştiricisinin hali hazırda onlarca oyunu hala oynanıyor. EA Games açıklanan bu anket sonucuna oldukça kızmış olmali ki, biraz sonra okuyacağınız açıklamayı yaptılar: "BP, AIG, Philip Morris ve Halliburton gibi şirketlerin bu listede olmadığı için bir rahatsızlık hissetmiyoruz ve dünya çapında 300 milyon kişi tarafından oynanan ödüllü oyunlar yapmaya devam edeceğiz."

1333730464_ealogo.jpg

Anketin düzenlendiği firmanın yöneticilerinden Chris Morran ise şu cevabı verdi: "EA'in dile getirdiği şirketlerden üçü, zaten geçtiğimiz yıllarda bu "ödülü" almıştı. BP geçen sene, AIG 2009'da ve Halliburton ise yapılan ilk ankette, yani 2006'da seçildi." dedi.

*EA Games'i yapılan local bir ankete göre değerlendirmek ne kadar doğrudur yorumu sizlere bırakıyoruz...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.