Oyun

Assassin's Creed 4'ün TV reklamı yayınlandı!

Karakterin dövmelerini ezberledik!

Assassin's Creed 4'ün TV reklamı yayınlandı!

Önceki serileriyle milyonlarca kullanıcının oyun dünyasında tahta oturan Assassin's Creed, yeni  oyunu 4 ile birlikte önümüzdeki haftalarda raflardaki yerini almış olacak. Ubisoft'a bağlı Montreal stüdyolarında son teknoloji ile geliştirilen oyunun PCXbox One ve Play Station 4 gibi yeni konsollar için çıkış tarihi netleşti.

Assassin's Creed 4 Black Flag'in PCPlaystation 4 ve Xbox One için gelecek versiyonu için çıkış tarihi 22 Kasım olarak belirlenirken PS3 ve Xbox 360 için çıkış tarihi 1 Kasım olarak belirlendi.  Türkiye'de halihazırda binlerce oyun severin beklediği oyun yüksek rakamlara satılmayacak. Fiyat konusunda net bir rakam dönmese de ortalamanın üstüne çıkmayacağı belirtiliyor.

1381233709_oney.jpg

Geçtiğimiz saatlerde internette yayınlanan TV reklam videosu şimdiden çok beğeni aldı. Yeni oyunun bir çok sahnesini tek bir videoda birleştiren Ubisoft, karakterin dövmelerini merkeze alan bir video tasarlamış. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri yeni TV reklamı ile baş başa bırakalım.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.