Oyun

Assassin's Creed dizisi geliyor!

Ubisoft Assassin's Creed ile ilgili hergün yeni bir şey çıkartıyor. Bugün de dizisi oalcağı açıklandı!

Assassin's Creed dizisi geliyor!

Ubisoft, bir Assassin's Creed TV dizisi üzerinde çalıştığını açıkladı. Assassin's Creed içerik başkanı Aymar Azaizia, Reddit AMA sırasında bunu doğruladı ancak bu konuda herhangi başka bir paylaşmayı reddetti. Assassin's Creed TV dizisi henüz resmi olarak ilan edilmedi.

1490262582_acu-gi-02147186.jpg

Ubisoft CEO'su Yves Guillemot, geçtiğimiz sene bir dizi için Netflix ile görüşmelerde bulunduğunu açıkladı ancak hangi Ubisoft oyunu söylemedi. Muhtemelen Assassin's Creed olacaktır. TV şovu muhtemelen Ubisoft'un film ve TV bölümü Ubisoft Motion Pictures tarafından üretilecek. Bölüm, Nickelodeon için Rabbids Invasion TV şovunu ve Aralık ayında çıkan Michael Fassbender'ın oynadığı Assassin's Creed filmini üretti.

1490262594_assassins-creed-syndicate-inceleme-big.jpg

Assassin's Creed TV şovuna ek olarak, Ubisoft'un yeni bir Assassin's Creed oyunu üzerine çalıştığı biliniyor. Aymar Azaizia'ya yöneltilen yeni oyun Assassin's Creed: Empire mı olacak sorusuna cevap vermeyen başkan. Yöneltilen Bir kere Empire der misiniz? sorusuna da gülerek cevap verdi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.