Oyun

Assassin's Creed filminin başrol oyuncusu kim?

Assassin's Creed, sinemalara geliyor peki başrol oyuncusu kim olacak? Haberimizde!


Ubisoft'un çok sevilen ve çok popüler olan video oyunu Assassin's Creed'in bilgisayar ekranları haricinde sinemaya uyarlanacağı haberleri daha önce verilmişti. Peki ya Assassin's Creed filminin başrol oyuncusu kim olacak?

Yeni gelen haberlere göre filmin başrol oyuncusu Michael Fassbender olacak. Michael Fassbender Daha önce X-Men: First Class, 300 Spartalı ve Prometheus gibi yapımlarda rol almıştı. Oyuncunun Assassin's Creed'de sadece başrol olmayacağı aynı zamanda yapımcı olarak da görev alacağı söyleniyor.

1341922253_fassbender-assassins-creed.jpg

Daha önce Sony Pictures ortaklığı ile yürütülmesi planlanan proje, bazı anlaşmazlıklar nedeniyle bir süre ertelenmek zorunda kalmıştı. Şimdi ise Ubisoft'un bağımsız olarak kendi bünyesinde kurduğu Ubisoft Motion Pictures tarafından filmin yapılacağı açıklandı. Ubisoft firması halen direktör ve senarist arama çalışmalarına devam ediyor.

Yorumlar
Misafir
Bütün oyun serisini oynamış biri olarak. Umarım 1-2 ve Brotherhood oyunlarını konu alır çünkü bence bu seriden sonrası Revelation ve gelecek olan 3. oyun sadece para kazanmak için yapılmış.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.