Oyun

Angry Birds kuşları artık kötü oluyor!

Angry Birds kuşları kötü role geçiyor peki başrol kim oluyor?


Yapımcılarını batmaktan kurtaran oyun Angry Birds'in konusunda, acıkmış olan domuzlar, kuşların yumurtalarını çalıyor ve bu durum kuşları inanılmaz sinirlendiriyordu. Sonrasında ise kuşlar domuzlardan yumurtalarını alabilmek için birbirinden zorlu etapları geçmeye çalışıyor. İndirme rekorları kıran bu oyun hemen hemen her yaş grubu tarafından sevildi ve şirketini en önemli oyun yapımcılarından biri yaptı.

Rovio firması tarafından yapılan oyun dünyada bir numara olmuş durumda. Angry Birds son versiyonu Angry Birds Space ile kullanıcıları dünya sınırlarını aşarak uzay macerasını yaşatmıştı. Kızgın kuşlar yumurtalarını geri alabilmek için amansız bir mücadelenin içinde yer alıyordu.

1341849479_angry-birds-pig-game-coming-soon-0.jpg

Resmi olmayan kaynaklardan yeni gelen haberlere göre bu defa oyunda roller değişiyor. Bu defa başrol sırası domuzlara geçti. Yeni oyuna göre kötü rolde oynayan domuzlar bu defa yumurtalarını korumak için kuşlara saldıracak. Yani roller değişiyor ve yeni oyunda kuşların karşısında olacağız.

Oyun hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.