Oyun

Assassin's Creed Syndicate Playstore'da Yayınlandı

Türk Telekom Grubu şirketlerinden TTNET'in dijital oyun platformu Playstore, son dönemin en çok konuşulan oyunlarından biri olan Assassins's Creed Syndicate oyununu yayınladı


Türk Telekom Grubu şirketlerinden TTNET'in dijital oyun platformu Playstore, son dönemin en çok konuşulan oyunlarından biri olan Assassins's Creed Syndicate oyununu yayınladı.

1449839141_assassins-creed-syndicate.jpg

Assassin's Creed Syndicate Playstore'da Yayınlandı

Oyun dünyasının başarılı yapımlarından biri olan Assassin's Creed serisinin son oyunu olan Assassins's Creed Syndicate, TTNET Playstore dijital oyun platformunda kullanıcıların beğenisine sunuldu. 168 TL fiyata ek olarak TTNET aboneleri, aylık 14 TL fatura yansıması ile 12 aylık taksit ile oyuna sahip olabilecek.

Adaletin savunucusu: Genç ve vurdumduymaz bir Assassin olan Jacob Frye olarak oynayın ve yeteneklerinizi ezilenlere yardım etmek için kullanın. Fabrikalarda köle gibi kullanılan çocukları özgür bırakmaktan düşman gemilerinden değerli bilgiler çalmaya, Londra’nın caddelerine adaleti geri getirme amacınızın önünde hiçbir şey duramayacak.

Londra’nın yeraltını komuta edin: Londra’yı halkına iade edebilmek için bir orduya ihtiyacınız var. Bir çete lideri olarak başkenti Templar’ların ellerinden geri almak adına merkezinizi güçlendirin ve rakip çete üyelerini kendi tarafınıza çekin.

Yeni, dinamik dövüş sistemi: Assassin’s Creed: Syndicate’te aksiyon son derece hızlı ve son derece vahşi. Bir dövüş uzmanı olarak düşmanlarınızı alt etmek için çoklu suikast tekniklerinizi ve karşı saldırılarınızı kullanın.

Yeni bir ulaşım çağı: Yollarını dolduran taşıtlar sayesinde Londra’nın görünümü sürekli değişiyor. Hedefinizi yakalamak için taşıtlar sürün, yüksek hızla giden trenlerin üzerinde epik dövüşlere girmek için parkur yeteneklerinizi kullanın veya yolunuza Thames Nehri’ndeki gemiler arasında devam edin.

Büyük bir açık dünya: Endüstri Devrimi’nin zirvesindeki şehirde yol alın ve önemli tarihi kişiliklerle tanışın. Westminster’dan Whitechapel’e kladar Darwin, Dickens, Kraliçe Victoria ve çok daha fazlasıyla karşılaşacaksınız.

http://www.playstore.com/#!/urun/assassins-creed-syndicate?aff=syndct

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.