Oyun

Assassin's Creed Valhalla kısa süreliğine ücretsiz!

Ubisoft, Assassin's Creed Valhalla oyununu severleri mutlu edecek bir hamle yaptı. Sevilen oyun kısa süreliğine ücretsiz olarak sunacak.

Assassin's Creed Valhalla kısa süreliğine ücretsiz!

Ubisoft oyun severlerin yüzünü güldürecek bir duyuru yaptı. Assassin's Creed Valhalla kısa süreliğine oyun severlere ücretsiz olarak sunulacak. Oyunu ilk defa deneyecekler oyunun en güncel versiyonuna erişme hakkına sahip olacak.

Dileyenler popüler oyunu 28 Şubat’a kadar ücret ödemeden deneme hakkına sahip olacak. Ubisoft'un amacı bu deneme sürecinde oyunculara oyunu sevdirerek satın almalarını sağlamak. Deneme sürecinde oyunu alırsanız satın aldığınız yerden devam etme hakkına sahip olacaksınız. Assassin's Creed Valhalla ücretsiz hafta sonu etkinliği 28 Şubat’ta Türkiye saatiyle 22:00’da sona erecek.

Assassin's Creed Valhalla kısa süreliğine ücretsiz!

oyun

Oyun "Assassin's Creed Valhalla'da şanlı bir mücadeleye atılan Viking akıncısı Eivor olarak oyna. Düşmanlar üzerine akınlar yaparken, yerleşimlerini genişletirken ve siyasi gücünü pekiştirirken İngiltere'nin erken Orta Çağ dönemini keşfet.
Sakson kaleleri ve ordularına karşı efsanevi Viking akınlarını komuta et.
Güçlü çift silahlar kullanarak Vikinglere özgü içgüdüsel savaş tarzını deneyimle.
Assassin's Creed tarihindeki en fazla düşman çeşitliliği ile kendine meydan oku.
Yapacağın seçimler ve vereceğin kararlarla karakterinin ve klanının kaderini tayin et. Norveç kıyılarından İngiltere krallıklarına uzanan bir Orta Çağ açık dünyasını keşfet. Klan yerleşimlerini genişleterek deneyiminizi kişiselleştir." ifadeleri ile tanıtılıyor.

Siz de 28 Şubat'a kadar bu popüler oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Yorumlar
Kasar
Bırakın oyunu açmayı oyunu yuklekren laptop ısındı
Cevapla
Elcan
Bilgisayara yüklemek yerine geforce now da oynayın, 50mbps internetiniz varsa yeter
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.