Sony bedava PS5 dağıtıyor! İşte katılım şartları

Sony dünya çapında benzersiz bir kampanyaya imza atıyor. Şirket bir çok ülkede bedava PlayStation 5 dağıtacak. İşte kampanya şartları.

Sony bedava PS5 dağıtıyor! İşte katılım şartları

Sony, dünyanın dört bir yanındaki insanlara bir değil iki değil, 14 tane üctetsiz PlayStation 5 konsolu verecek. Önümüzdeki iki hafta boyunca Sony, web, sosyal medya ve gerçek dünyada beklenmedik yerlerde benzeyen 14 benzersiz kod dağıtacak. Bu kodlar her hangi bir yerde çıkabilir. Elde edilen her kod, bir konsolu güvence altına almak için kullanılabilecek.

18 yaşından büyük olmanın ve ücretsiz olarak kaydolabileceğiniz bir PSN hesabına erişiminizin olmasının yanı sıra, ilgilenen herkes PlayStation Treat Codes sayfasına gidip elde ettiği kodu girebilir. Kodu bulan kişiler PlayStation Treat Codes sayfasına kodu girdiğinde doğru cevabı verirse bir PS5 almak için çekilişe katılabilecek.

Sony bedava PS5 dağıtıyor! İşte katılım şartları

Interactive Entertainment marka pazarlama direktörü Adam Grant bir blog yazısında "Önümüzdeki birkaç hafta boyunca gözlerinizi dört açın, çünkü her kod aynı anda mevcut olmayacak. Ne kadar çok kod bulursanız, girmek ve kazanmak için o kadar çok fırsatınız olacak! İpucu: İçerik oluşturucuların kanallarına bir göz atın" ifadelerini kullandı.

Tüm kodlar 15 Şubat ile 28 Şubat arasında yayınlanacak ve 7 Mart 2022'ye kadar yarışmaya herkes katılabilecek.

Kampanya bu bölgelerde geçerli olacak: Arjantin, Kanada, Şili, Meksika, Amerika Birleşik Devletleri, Hong Kong, Endonezya, Japonya, Malezya, Singapur, Güney Kore, Tayvan, Tayland, Avustralya, Avusturya, Belçika, Hırvatistan, Çek Cumhuriyet, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Macaristan, İrlanda, Hollanda, Norveç, Portekiz, Rusya, Suudi Arabistan, Slovakya, İspanya, İsveç, İsviçre, Yeni Zelanda, Polonya ve Birleşik Krallık.