Oyun

Avengers'ın Mobil Oyunu Bomba Gibi Geliyor!

Muhteşem filmiyle gişe rekorları kıran Avengers'ın şimdi de oyunu satışa çıktı!


Avengers çizgi roman olarak başlayan macerasına bir kaç ay önce sinema gişelerinde devam etmişti. İzleyenlerin beğenisi toplayan ve Marvel tarafından sinemaya taşınan Avengers çizgi romanları şimdi de mobil oyun dünyasına giriyor. Mobil oyunlar gün geçtikçe hayatımızda daha çok yere sahip olmaya başladı.

Her gün mobil cihazlar için yeni bir oyun ve uygulama çıkıyor. Avenger'ın dünyası mobil cihazlara da taşındı. Yıllardır fazla hatırlanmayan Avengers bir çok baş yapıt gibi sinemada değer kazandı. Bir anda popüler olmasının ardından Marvel öyle görünüyor farklı alanlara da girmesi gerektiğini anladı. Mobil oyunun çizgi romandan çok filme göre uyarlandığı belirtiliyor.

1347020777_avengers-2012.jpg

Facebook oyunu da yayınlanarak kullanıcıların beğenisi ölçülüyor. Her gün yenisi çıkan akıllı telefon ve tabletler için Marvel XP adlı oyun dün itibariyle iOS ve Android için aktive edildi. Marvel XP, Avengers karakterleriyle 7 dolardan Android ve iOS cihazlar için yayınlandı. İlk bölümde Hulk, kendi gibi güçlü olan düşmanlarıyla savaşıyor.

İşte Avengers'ın mobil oyun tanımı:

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.