Battlefield 2042 için nihayet tarih verildi!

Battefield 2042 için nihayet beta yayın tarihi açıklandı. İşte detaylar.

Battlefield 2042 için nihayet tarih verildi!

Bu yılın en çok beklenen oyunlarından Battlefield 2042 için nihayet tarih verildi. Oyunun beta programı Ekim ayının başlarında gerçekleşecek. Bu dönemde oyunu ön siparişle satın alan ya da oyunun koduna sahip olan kişiler oyunu deneyimleme fırsatı elde edecek. 

Yayıncılığı Electronic Arts tarafından yapılan ve DICE tarafından geliştirilen Battlefield 2042, bu yıl oyuncuların dört gözle beklediği oyunlar arasında yer alıyor. Serinin diğer 2 oyunu geçmiş zamanlarda geçiyordu. Battlefield 2042 ise gelecekte geçecek. Oyun tam sürümüyle 19 Kasım’da karşımıza çıkacak.

Battlefield 2042 için  beta sürüm tarihi verildi!

Battlefield 2042 için nihayet tarih verildi! - Resim : 1

Oyun tam sürümünden önce beta sürümüyle oyun severlerin karşısına çıkacak. Oyunu deneyimleme şansı elde edilmesi açısından beta sürümün önemi var diyebiliriz. Beta sürüm sayesinde oyunun ikonik Conquest modu da deneyimlenebilecek. Oyunun ön indirimleri 5 Ekim tarihinde başlayacak. Oyunu ön siparişle alan oyun severler 6 Ekim'de erken erişimle oyunu piyasaya sürülmeden deneyimleme fırsatını elde edecek. Açık beta sürümü ise 8 Ekim’de başlatılacak. Erken erişim ve açık beta programları 9 Ekim'e kadar açık tutulacak ancak 10 Ekim'de bu programlar sonlandırılacak. 

Yani, oyunu piyasaya sürülmeden önce deneyimlemek isterseniz mutlaka bu fırsattan yararlanın. Oyunun tam sürümünün çıkış tarihi ise daha önceki bir tarihte olacaktı ancak Kasım ayına ertelendi. Siz Battlefield oyununu seviyor musunuz? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.