Oyun

Battlefield 3 için güzel bir güncelleme yayınlandı!

Aksiyon dolu Battlefield 3 oyunu için oldukça güzel bir güncelleme geldi!


Dünyanın en iyi silahlı oyunlarından olan  Battlefield 3 için EA Games kocaman bir güncelleme yayınladı. Çıktığı ilk günden beri satış ve indirme rekorları kıran Battlefield 3 oyunu şuanda milyonlarca kullanıcı tarafından oynanıyor.

Popülerliği son derece yüksek olan bu oyun için EA Games geçtiğimiz saatler 1 GB'lık bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme paketi ile birlikte oyundaki hemen hemen tüm eksiklikliklerin giderildiği söleniyor.Oyunumuza ait bir rapora baktığımızda: 2011'in Ekim ayında piyasaya sunulmuştu hatırlarsanız, yeni oyuna eleştiriler eksikliklerinin çok fazla olduğu yönündeydi, bunun üzerine Electronic Arts yayınladığı ilk güncelleme paketi ile bunun üstesinden gelmeye çalıştı fakat ne yaptıysa eleştirileri durduramamış, istenilen düzeye getirememişti.

Dün yayınlanan güncelleme paketi ile birlikte neredeyse oyundaki tüm hatalar ve eksikliklerin giderildiği belirtiliyor. Yayınlanan yama şuan için sadece PlayStation 3 kullanıcılarını kapsıyor. PC ve Xbox 360 sürümleri için çok kısa bir süre içinde geleceği müjdesini de verelim.

*Yeni güncelleme paketi ile birlikte EA Games online sunucu paketi kiralama seçeneği de sunuyor. Bu seçeneklerin fiyatına baktığımızda günlük 1.49 dolar iken, 90 günlük
64.99 olduğunu hatırlatalım...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.