Oyun

PS3'e PlayMemories Studio indirilebilir

PlayMemories Studio’yu Playstation Store’da kullanıma sundu.


PS3 kullanıcıları için hazırlanan PlayMemories Studio uygulamasıyla dijital fotoğraflarınız ve HD video klipleriniz arasında etkileşime girme imkanına kavuşuyorsunuz. Bugünden itibaren indirip kullanabileceğiniz PlayMemories Studio uygulamasında ayrıca 3D kliplerinizi inceleyebilir ve tarih, sık kullanılanlar, GPS, 2D/3D olarak filtreleyebilirsiniz.

1332967679_sonyplaymemories.jpg

PS3'ünüzde bulunan fotoğraflarınızı ve videolarınızı düzenleyip, arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz uygulamada, PS Vita veya PSP kullanıcıları da uzaktan oynama (Remote Play) özelliğini kullanabiliyor.

Uygulamanın satış fiyatı 15 dolar. Ancak Playstation Plus aboneleri ve yakın zaman içinde herhangi bir Sony fotoğraf makinesi veya kamera satın almış olanlar, uygulamayı ücretsiz olarak indirebiliyor.

PlayMemories Studio'nun neler getirdiğini görmek isteyen diğer kullanıcılar ise 30 günlük deneme sürümünü indirebiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.