Oyun

Battlefield 5 Beta tarihi açıklandı!

Electronic Arts, Battlefield 5'in açık beta sürecinin 6 Eylül tarihinde başlayacağını duyurdu.

Battlefield 5 Beta tarihi açıklandı!

Electronic Arts, Gamescom 2018 etkinliği kapsamında İkinci Dünya Savaşı temalı  oyunu Battlefield 5'in açık beta sürecinin 6 Eylül tarihinde başlayacağını duyurdu.

3 Eylül tarihinde TSİ 14.00 itibariyle indirmeye açılacak olan oyun, 6 Eylül'den itibaren oynanabilir olacak. Battlefield 5'in betası, Rotterdam haritasında 'Conquest' modu ve Arctic Fjord haritasında 'Conquest' ve 'Grand Operations' modlarına ev sahipliği yapacak.

Eğer oyun için ön sipariş vermişseniz veya EA Access, Origin Access ve Origin Access Premier üyesiyseniz de 4 Eylül’de oyunu erkenden deneme şansını elde edeceksiniz.

Dinamik fiziksellik ve yıkım özellikleriyle dikkat çeken 'Conquest' modu oyunun şüphesiz en merak edilen modlarından biri.

Battlefield 5 Beta tarihi açıklandı! 

Açık betanın hangi tarihte sonlandırılacağı konusunda ise şimdilik herhangi bir bilgi mevcut değil. Beta, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için indirilmeye açık olacak. Her platformdan oyuncular oyunu deneyimleyebilecekler. Ek olarak PC oyuncuları için de güzel bir haberimiz var.

Nvidia, dün gerçekleştirdiği basın toplantısı ile yeni grafik kartları GeForce RTX serisi’ni duyurdu. Yeni GeForce RTX grafik kartlarının oyun deneyimini daha üst seviyelere nasıl taşıyacağı ise EA Digital Illusions CE (DICE) ve Battlefield 5 demosu ile beraber gösterildi.

GeForce RTX serisi ile gerçek zamanlı ışın izleme özelliği, su birikintisi, camlar, parlak yüzeyler gibi ışığı yansıtan nesnelerin oyun içi mekanı en gerçekçi şekilde yansıtmasını sağlıyor. Böylece oyun içi atmosfer yalnızca çözünürlük, doku kalitesi ve FPS ile değil, yansımalarla da çok daha etkileyici hale gelecek. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.