Oyun

Devil May Cry 5 ilk oynanış videosu!

Devil May Cry 5'in Gamescom 2018 demosundan 15 dakikalık oynanış videosu paylaşıldı.

Devil May Cry 5 ilk oynanış videosu!

IGN, Devil May Cry 5'in Gamescom 2018 demosundan 15 dakikalık oynanış videosu paylaştı.

Geçtiğimiz E3 2018 etkinliğinde kullanıcıların beğenisine sunulan ve daha öncesinde çeşitli sızıntılar ile gündeme düşen Devil May Cry 5, sonunda Gamescom 2018 fuarında oynanabilir durumda.

Seride ilk defa Nero karakteri ile farklı maceralara atılacağız. Yeni Devil May Cry'da bazı farklılıklar da bulunmuyor değil. Özellikle oynanış bakımından geliştirmelerin bulunduğu oyun, seriye farklı bir hava katmaya hazırlanıyor dersek yanlış olmazdı sanırım.

Devil May Cry 5 ilk oynanış videosu!

Ek olarak mekanik bir kolla bu sefer avcılığa çıkacağımız oyunda, bizlere toplamda 3 farklı karakterin kontrolü verilecek. Büyük ihtimalle ikinci oynanabilir karakter olarak Dante bizlere sunulacak. Şimdilik oyun hakkında pek bir bilgimiz yok. Yayınlanan oynanış videosunda da bu konuda pek bir bilgi paylaşımında bulunulmuyor zaten. 

Devil May Cry 5, 8 Mart 2019'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için raflardaki yerini almış olacak. Yayınlanan oynanış videosuna yukarıdaki oynatıcı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.