Oyun

Battlefield 5'in Battle Royale modundan oynanış videosu!

Electronic Arts Battlefield 5'in Battle Royale modu Firestorm için resmi oynanış fragmanı yayınladı.

Battlefield 5'in Battle Royale modundan oynanış videosu!

Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici DICE, Battlefield V'in battle royale modu Firestorm için resmi oynanış fragmanı yayınladı. Ayrıca GameSpot ve IGN oynanış videoları yayınladı. Firestorm 25 Mart'ta ücretsiz bir güncelleme ile oyuna eklenecek. Peki Battle Royale modu bizlere neler sunacak? 

Battlefield 5'in Battle Royale modundan oynanış videosu!

Maddeler halinde oyunun modunu anlatacak olursak; Savaş alanını yavaş yavaş daraltan bir ateş çemberinin içinde savaşacaksınız; kapana kısılmayın.

  • 16 mangada savaşan 64 oyuncu arasında ayakta kalmayı başaran son piyade mangası olmak için savaşın.
  • Fark yaratan bir eklenti olan Battlefield taşıtları ile dikkatsiz mangaları dümdüz edin veya nakliye vasıtalarını kullanarak canınızı kurtarın. 
  • Daha iyi ve daha nadir donanımlar kazandıran hedeflere ulaşmak için manga olarak birlikte çalışın.
  • Bugüne kadarki en büyük Battlefield haritası üzerinde savaşın.
  • Tahribat yaratarak haritanın şeklini değiştirin.
  • Çarpıcı Battlefield grafikleri ve sesleri ile battle royale’in hayat bulduğunu hissedin.
  • Eşleştirmeler Bölüğünüz ve Battlefield V ‘teki ilerlemenize bağlı olarak yapılır.

Gökyüzünden süzülmeye başlamanızdan çizmelerinizin yere değdiği ana kadar gelmiş geçmiş en büyük Battlefield haritası; ateş çemberi daraldıkça daralacak ve her biri en fazla dört oyuncudan oluşan 16 manga hayatta kalmak için kıyasıya çarpışacak.

Firestorm karşılaşmasında bir dizi farklı türde Hedef Nokta olacak. Bunlar Conquest modundakilerle aynı şekilde işlemekle birlikte bazıları sabit, bazıları ise rastgele konumlarda bulunacak ve farklı türlerde sarf malzemeleri, silahlar ve taşıtlar içerecek. Hedefleri ele geçirmek ve son hayatta kalan manga olma şansınızı arttıracak en değerli donanımın kilidini açmak için manganızla birlikte çalışın.

Devasa bir Battlefield haritası üzerinde manganızla birlikte manga oyununun tanımını yeniden yazmak zorundasınız. Savaşa hiçbir silah ekipmanınız olmadan başlayacağınız için, haritanın farklı noktalarına saçılmış ekipmanları yağmalamanız gerekecek.

Çoğu karşılaşmada sonucu ele geçirilen Hedef Noktalar ve stratejik yerler belirleyecek; ancak sizin ve manganızın buralara ulaşma şekliniz ve ulaşırken sahip olduğunuz ekipmanlar asla aynı olmayacak.

Firestorm’da güçlü Panzer tankı gibi savaş taşıtları da artık battle royale mücadelesinin bir parçası. Bir tankı ele geçirmek size büyük bir avantaj kazandırabilir ancak yenilmez olmazsınız. Ayrıca savaş alanının en korkutucu donanımını ele geçirmek için diğer mangalara meydan okuyacaksanız bunun getirilerini olduğu kadar risklerini de iyi hesaplamak zorundasınız.

Bir nakliye vasıtasına atlamak ekibinize hız ve güç avantajı kazandırır. Tekerlekleri olan bir şey bulursanız onu savaşa sürebilir veya hızlı bir kaçış planlayabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.