Oyun

Battlerite Royale artık ücretsiz!

MOBA ve battle royale türlerinin karışımı Battlerite Royale'in bugün itibarıyla oynaması ücretsiz hale getirildi.


Geliştirici Stunlock Studios, MOBA ve battle royale türlerinin karışımı Battlerite Royale'in bugün itibarıyla erken erişimden çıktığını ve artık Steam üzerinden oynaması ücretsiz olarak ulaşılabilir olduğunu duyurdu.

Oyunun erken erişimden çıkması ve oynaması ücretsiz olmasıyla birlikte yeni bir güncelleme de yayınlandı. Güncelleme zamanı ve mekanı bükebilen Oldur; kasırga yaratabilen Taya; okyanusun öfkesini rakiplerinin üstüne salan Pearl karakterlerini oyuna ekliyor.

Battlerite Royale artık ücretsiz!

Talon adası Frozen Plateau ve Trade’s Islet olmak üzere iki yeni alan ve haritanın bazı bölümlerine eklenen yeni bölgesel nesneler ile genişliyor. Ayrıca yeni bir binek içeren Legendary Adventure Pack 2 indirilebilir içerik olarak satın alınabilir durumda.

Güncelleme ayrıca Battle Pass sistemini tanıtıyor, kullanıcı arayüzü ve oyun içi lobide genel güncellemeler, oynanış ve karakterlerde çeşitli iyileştirmeler ve ayarlamalar içeriyor. Oynaması ücretsiz fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.