Oyun

PlayStation Plus üyeliği alana Rainbow Six Siege hediye!

12 aylık PlayStation Plus aboneliği alana Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyununun bir adet ücretsiz kopyası verilecek. İşte detaylar!

PlayStation Plus üyeliği alana Rainbow Six Siege hediye!

Sony Interactive Entertainment, 12 aylık PlayStation Plus aboneliği alana Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyunun bir adet ücretsiz kopyasının verileceğini duyurdu. Bu fırsattan yararlanabilmek için şimdiye kadar hiç etkin PlayStation Plus üyeliği olmayan bir PSN hesabına sahip olmalısınız.

PlayStation Plus üyeliği alana Rainbow Six Siege hediye!

Bu ürünü satın aldığınız anda diğer oyunların çevrimiçi çok oyunculu modu, aylık oyunlar ve PS Store'daki özel indirimler gibi PlayStation Plus avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bu ürünün beraberinde verilen Rainbow Six Siege oyununuz satın alma işleminden sonraki 96 saat içinde etkinleşir. Bu süre boyunca oyuna erişim sağlayamazsınız. Bu promosyon 18 Şubat 2019, saat 12:00'de (TSİ) başlayacak ve 4 Mart 2019, saat 12:00'de (TSİ) bitecektir. Bu yüzden elinizi çabuk tutun sevgili Teknolojioku takipçileri.

Rainbow Six: Siege veya Rainbow 6: Siege Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayımlanan birinci şahıs nişancı türünde bir video oyunu. Birçok ödül kazanmış ve e-spor dalında da hala faaliyet gösteren bir yapım olarak karşımıza çıkmış durumda.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.