Oyun

Beşiktaş kadın CS:GO kadrosunu kurdu!

Beşiktaş'ın e-spor'a yatırımı, kadın CS:GO kadrosuyla daha da genişliyor.

Beşiktaş kadın CS:GO kadrosunu kurdu!

Özellikle son zamanlarda e-spor'a olan ilginin büyüdüğünü görebiliyoruz. Bunun en büyük örneklerinden biri olarak Beşiktaş'ı gösterebiliriz. En son olarak Beşiktaş JK, dünyanın en iyi kadın CS:GO takımları arasında gösterilen RES Gaming'in kadrosunu bünyesine kattığını duyurdu.

Dynasty Gaming organizasyonu ile katıldıkları altı büyük turnuvanın dördünü kazanmayı başaran yenilmez ekip, rotasını RES Gaming'e çevirmişti. Takım, Kopenhag ve Katoviçe'de düzenlenen iki büyük turnuvada ikinci ve üçüncü olarak RES Gaming çatısı altında da parlamaya devam etti. Bundan yararlanmak isteyen Beşiktaş ise sonunda kadrosuna bu ekibi katmayı başardı.

Genellikle yabancı uykuruklu olan kadınlardan oluşan ekip, artık Beşiktaş Kadın CS:GO Takımı'nın bir parçası. Gelecek olan turnuvalarda boy gösterecek olan takım, ülkemizi en iyi şekilde temsilen orada bulunacak. Gelelim kadroya. Yeni sezonda uluslararası turnuvalarda boy gösterecek Beşiktaş Esports Kadın CS:GO takımı kadrosu şöyle;

  • Zainab 'zAAz' Turkie
  • Julia 'Juliano' Kiran
  • Petra 'Petra' Stroker
  • Anastasia 'Kr4sylya' Khlobystina
  • Ksenia 'Vilga' Kluenkova
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.