Oyun

Bethesda yeni bir Fallout oyunu mu duyuracak?

Bethesda, sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı bir paylaşım ile yeni Fallout oyununun sinyallerini vermiş olabilir.


Geçtiğimiz saatlerde oldukça beklenmedik ve bir o kadar da heyecanlı bir duyuru Bethesda tarafından geldi. Aslına bakarsanız tam olarak bir duyuru sayılır mı orası tartışılır.

Bethesda’nın tüm sosyal medya hesaplarından oldukça kısa bir video paylaşıldı. Üzerinde “Please Stand By” yazan, Fallout oyunlarıyla özdeşleşmiş o meşhur televizyon ekran yazısı... Evet bildiğimiz Fallout sevgili Teknolojioku takipçileri. 

Adeta internette bomba etkisi yaratan video, birçok insan tarafından haliyle teorilerin üretilmesine de sebebiyet verdi. Peki gerçekten Bethesda bu sene yeni bir Fallout oyunu duyuracak mı?

Akla gelen ilk ihtimal herkesin de düşündüğü gibi Fallout 5. Hazır E3 ufukta görünmüşken ve herkes Bethesda’dan yeni bir oyun duyurmasını bekliyorken neden olmasın? Peki ya herşey sadece bir ilizyondan ibaretse? 

Pek üzmek istemeyiz ancak bu duyuru Fallout 4’ün Switch sürümüne de ait olabilir. Peki ya siz bu gizemli paylaşım hakkında ne düşünüyorsunuz? Şimdiden mısırlarımızı hazırlayıp E3 2018 etkinliğini beklemeye başladık bile. Bakalım Bethesda bizlere nasıl bir sürpriz hazırlamış göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.