Oyun

Beyond Two Souls Playstation 4 Sürümü Çıkış Tarihi

E3 2015 oyun fuarında, Quantic Dreams yapımı olan Heavy Rain ve Beyond Two Souls oyunlarının Playstation 4 için remake duyurusu yapılmıştı


E3 2015 oyun fuarında, Quantic Dreams yapımı olan Heavy Rain ve Beyond Two Souls oyunlarının Playstation 4 için remake duyurusu yapılmıştı. Özellikle değişken hikayesi ve üst düzey grafikleriyle dikkat çeken her iki oyun da Playstation 3 konsolunda çok ciddi başarı elde etmişti. Bu iki yapımdan Beyond Two Souls'un çıkış tarihi açıklandı.

1447960168_beyond-two-souls.jpg

Beyond Two Souls Playstation 4 Sürümü Çıkış Tarihi

Görünmeyen bir varlık sayesinde doğa üstü güçlere sahip olan Jodie Holmes karakterini yönettiğimiz oyunda, karakterimizin hikayesine tanıklık ettiğimiz oyun, kararlarımızla değişen hikayesi ile farklı bir oynanış dinamiği sunuyor. Playstation Store mağazasında 24 Kasım'dan itibaren dijital olarak yayınlanacak oyunun fiyatı 29.99$ olacak.

Heavy Rain oyununun Playstation 4 sürümü ise 1 Mart 2016'da aynı şekilde dijital olarak yayınlanacak. Playstation Experience etkinliğine katılım yapanlar ise her iki oyuna aynı anda sahip olabilecek. Beyond Two Souls oyununu satın alan oyuncular ise Heavy Rain'i indirimli olarak satın alabilecek.

  • Playstation 4 için piyasaya sunulacak olan oyundaki geliştirmeler ise şu şekilde listelendi.
  • 1080p çözünürlüğe yükseltilmiş çözünürlük, geliştirilmiş ışık ve gölgelendirmeler, motion blur ve alan derinliği etkisi.
  • Dual Schock 4 üzerindeki hoparlör desteği
  • Her etap sonunda oyuncuların hangi kararı verdiği görüntülenecek
  • Oyun bittikten sonra, bütün hikayeyi kronolojik sıra ile oynayabileceksiniz
  • Dövüş sahnelerindeki zorluk seviyesi arttırıldı
  • Enhanced Experiments DLC paketi de oyuna dahil edildi

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.