Oyun

BloodBorne Old Hunters Oynanış Videosu ve Yama Yayınlandı

From Software tarafından Sony Playstation 4 oyun konsoluna özel olarak geliştirilen BloodBorne için, geçtiğimiz dönemlerde Old Hunters isimli DLC paketinin duyurusu yapılmıştı


From Software tarafından Sony Playstation 4 oyun konsoluna özel olarak geliştirilen BloodBorne için, geçtiğimiz dönemlerde Old Hunters isimli DLC paketinin duyurusu yapılmıştı. Bu paketinin yayınlanmasına kısa bir süre kala, yapımcı şirket oyunun pakete hazır olması için bir de güncelleme yayınladı. 

1447944296_bloodbornetheoldhunters.jpg

BloodBorne Old Hunters Oynanış Videosu ve Yama Yayınlandı

24 Kasım tarihinde yayınlanacak olan paket, oyuna oyunun belirli bir noktasına kadar kilitli olan 3 tane etap dahil ediyor. Oyunun hikayesi, Old Hunters olarak bilinen avcıların tuzağa düştü bir alanda başlıyor. Old Huntes paketi ile oyuna yeni zırhlara ek olarak 10-15 arası yeni silah eklenecek. BloodBorne Old Hunters eklentisinin zorluk seviyesinin de oyunun son kısımları ayarında olacağı söyleniyor. Son olarak Old Hunters sürümü için yayınlanan oynanış videosuyla sizleri başbaşa bırakıyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.