Oyun

BİM'e Razer Deathadder fırsatı geliyor!

Perakende zinciri BİM önümüzdeki hafta uygun bir fiyata Razer Deathadder oyuncu faresi satacak.

Oyuncu ekipmanı dendiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan Razer, yeni bir fırsatla karşımıza çıkıyor. BİM'de satılacak olan markanın Razer Deathadder oyuncu faresi 16 Ağustos 2019 tarihinden itibaren mağazalardaki yerini alacak.

BİM'e Razer Deathadder fırsatı geliyor!

Perakende zincirlerini stok eritmek ya da elde kalan ürünleri satmak için kullanan markalara Razer de eklendi. Razer Deathadder, 3.5G optik sensör ve 3500 dpi çözünürlük gibi özellikleri bulunan bir oyuncu faresi. Farenin Bİm fiyatı ise 175 TL olarak açıklandı. İsteyenler 6 ay taksit imkanından da yararlanabiliyor.

Razer Deathadder BİM fiyatı uygun mu?

Öte yandan oyuncu faresinin fiyatının çok uygun olduğunu ve piyada en düşük 339 TL civarında satıldığını belirtmek isteriz. Bu tarz bir fare almak isteyenlerin (bulabilirlerse) 16 Ağustos'ta BİM mağazalarına gitmelerini öneriyoruz. Bu tarz çok uygun fiyatlı ürünlerde stokların az olduğunu ve onlarında sabah ilk saatlerinde bittiğini hatırlatmak isteriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.