Oyun

Yeni Assassin's Creed oyunu hakkında yeni bilgiler!

Yeni gelecek Assassin's Creed oyununun çıkış tarihi ve hikayesi hakkında yeni sızıntılar gerçekleşti!

Yeni Assassin's Creed oyunu ne zaman geliyor?

Geçtiğimizi günlerde gerçekleşen bir sızıntıya göre bir sonraki Assassin's Creed oyunu Antik Yunan'da geçecek ve 2019'da piyasaya sürülecek. Bu sızıntının en büyük sebebiyse Origins'in Antik Mısır'da geçiyor olmasına rağmen bazı bölümlerde Antik Yunan'a gitmemiz.

Hatta başka bir sızıntıda da Origins'in Antik Üçleme'nin ilk halkası olduğu da söyleniyor. Ubisoft, Assassin's Creed'in yıllık yayınlanma sürümüne geri dönmeyeceğini daha önce de defalarca belirtmişti. Bu yüzden oyunun çıkış yılı en erken 2019 olacak.

Ayrıca oyunun Nintendo Switch'e gelmeyeceğini, ancak yine de sadece PlayStation 4, Xbox One ve PC'de yayınlanacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Ubisoft henüz sıradaki Assassin’s Creed oyunu hakkında herhangi bir açıklamada bulunmadı. Ancak bu yıl içersinde bir açıklama gelmesi bekleniyor.Yeni Assassin's Creed oyunu hakkında yeni bilgiler! - Resim : 1

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.