Oyun

Hunt: Showdown Türkçe dil desteği sunacak

Crytek'in oyunu Hunt Showdown'ın Türkçe dil desteğine kavuşacağı açıklandı.

Hunt: Showdown Türkçe konuşacak

Halen Erken Erişim'de olan ve steam üzerinden oynanabilen Hunt: Showdown oyunu, Yerli kardeşlerin firması olan Crytek tarafından geliştirilmişti. Oyunla ilgili olarak yayınlanan yeni bir yamada Mandarin Çincesi ve Rusya dil desteğinin geldiği belirtiliyor. 230 MB'lık yama ile oyunseverler bu iddialı oyunu Çince ve Rusça dil seçeneği ile oynayabilecekler.

Yama ile birlikte Crytek önümüzdeki aylarda oyunun Türkçe dil desteğinin gelebileceğinin sinyallerini de verdi. Türkler tarafından kurulan bir şirket olan Crytek'in Hunt: Showdown için Türkçe dil desteği verecek olması önemli bir gelişme.

Oyunun sadece Türkçe değil aynı zamanda Almanca, Portekizce, İtalyanca, Lehçe, Fransızca ve İspanyolca dillerini destekleyeceği de açıklandı.

Hunt: Showdown Türkçe dil desteği sunacak - Resim : 1

Oyun dünyasında Türkçe dil desteği pek görülen bir özellik değil. Potansiyelin az olması nedeniyle oyun firmalarının büyük bir çoğunluğu bu tarz bir dil desteği vermiyor. Az sayıda olsa da Sony, PlayStation oyunlarında Türkçe dil desteği sunan markalardan biri. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.