Oyun

Blizzard'dan (Diablo 3) Güney Afrika için üzücü haber!

Diablo 3 için G. Afrika'lı oyunculara üzücü haber Blizzard'dan geldi!


Geçtiğimiz haftalarda çıkış tarihi netleşen, tüm dünyada milyonlarca oyun sever tarafından oynanan oyun Diablo 3'ün 3-15 Mayıs arasında eş zamanlı olarak çıkacağını duyurmuştuk. Diablo 3 Türkiye'de Taksimde de 14'ünü 15'ine bağlayan gece satışı ile yeryüzüne inmiş olacak.

Beklenen oyun Diablo 3 için Güney Afrika'lı binlerce oyuncunun olduğu biliniyordu. Hatta bu gerçeğe dönüşerek binlerce Diablo 3 ÖN siparişi alınmıştı bile fakat Blizzard muhteşem oyunu Diablo 3 için Güney Afrika'da yerel sunucu açmayacağını dile getirince Afrika'lı diablo oyuncuları üzüntüye uğradı. Siparişlerin genel durumlarını hatırlatarak sunucularının açılmasını isteyen oyun severlerin durumu henüz netleşmedi.

1336479316_zxcq.jpg

G. Afrika'da sunucu bulundurulamayaşının en önemli sebeplerinden birisini Blizzard şu şekilde açıklıyor: "Avrupa sunucuları, yüksek ping değerleri sebebiyle stabil bir oyun deneyimi sunamıyor" denildi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.