Oyun

Blizzard'dan (Diablo 3) Güney Afrika için üzücü haber!

Diablo 3 için G. Afrika'lı oyunculara üzücü haber Blizzard'dan geldi!

Blizzard'dan (Diablo 3) Güney Afrika için üzücü haber!

Geçtiğimiz haftalarda çıkış tarihi netleşen, tüm dünyada milyonlarca oyun sever tarafından oynanan oyun Diablo 3'ün 3-15 Mayıs arasında eş zamanlı olarak çıkacağını duyurmuştuk. Diablo 3 Türkiye'de Taksimde de 14'ünü 15'ine bağlayan gece satışı ile yeryüzüne inmiş olacak.

Beklenen oyun Diablo 3 için Güney Afrika'lı binlerce oyuncunun olduğu biliniyordu. Hatta bu gerçeğe dönüşerek binlerce Diablo 3 ÖN siparişi alınmıştı bile fakat Blizzard muhteşem oyunu Diablo 3 için Güney Afrika'da yerel sunucu açmayacağını dile getirince Afrika'lı diablo oyuncuları üzüntüye uğradı. Siparişlerin genel durumlarını hatırlatarak sunucularının açılmasını isteyen oyun severlerin durumu henüz netleşmedi.

1336479316_zxcq.jpg

G. Afrika'da sunucu bulundurulamayaşının en önemli sebeplerinden birisini Blizzard şu şekilde açıklıyor: "Avrupa sunucuları, yüksek ping değerleri sebebiyle stabil bir oyun deneyimi sunamıyor" denildi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.