Oyun

Blizzard yeni bir Diablo üzerinde çalışıyor!

Blizzard Entertainment, açtığı bir iş ilanı ile yeni Diablo projesinin geliştirildiği doğrulandı.


Yeni bir Diablo projesinin geliştirildiği doğrulandı. Blizzard Entertainment, resmi websitesi üzerinden açtığı bir iş ilanında "yeni, henüz duyurulmamış bir Diablo projesi" üzerinde çalıştıklarını belirtti.

Blizzard Entertainment: "Yeni, henüz duyurulmamış bir Diablo projesi üzerinde çalışıyoruz. Yetenekli bir Dungeon Artist misin? Gel bizimle çalış ve birlikte olağanüstü bir şey oluşturalım. Eğer kendini ifade edebilen ve birlikte çalışmayı seven sıkı bir ekip arıyorsan seninle harika bir uyum sağlayabileceğimize inanıyoruz." açıklaması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Ancak bu ilanın yayınlanması üzerine firmadan resmi bir açıklama gelmemiş olsa bile yayınlanan iş ilanını resmi bir belge olarak düşünebiliriz. Anlaşılan bir süre daha beklememiz gerekecek. İş tanımında, çalışacak kişinin 'Oyun için, özellikle de Diablo'nun karanlık gotik temasına uyan “zorlayıcı varlıkların modellenmesi ve tekstüre edilmesi” ifadeleri de yer almakta.

Bakalım E3 2018'de bu konu hakkında Blizzard Entertainment tarafından bir açıklama gelecek mi göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.