Oyun

Borderlands 3 bu E3 etkinliğinde olacak mı?

Merakla beklenen yeni Borderlands oyunu anlaşılan önümüzdeki E3 etkinliğini de es geçecek.


İlk Borderlands yapımları birçok oyuncu tarafından büyük bir beğeni ile karşılanmıştı. Sunduğu mizah ve co-op oynanış ile eğlenceye yeni bir boyut kazandıran seri, hikayesi ile de dikkat çekmeyi başarıyordu kesinlikle.

Yeni Borderlands yapımının yolda oldup olmadığını soracak olursanız, Borderlands 3'ün resmi olarak geliştirildiğini biliyoruz. Firma geçtiğimiz etkinliklerde oyunun motorunu bizlere biraz göstermiş ve ufaktan şovunu yapmıştı. Henüz erken geliştirme aşamasında olan oyun ne zaman bizlere gösterilir bilmiyoruz ancak herkes bu E3 2018 etkinliğinde en azından oyunun resmi bir duyurusunu bekliyordu.


 
Gearbox Software temsilcisi basına yaptığı açıklamada E3 2018'de Borderlands 3'ün olmayacağını duyurdu. Beklediğimiz duyurunun kesinlikle bu duyuru olduğunu düşünmüyorum. Ek olarak Gearbox Software'ın önümüzdeki ayki konferans sırasında oyunculara göstermek için başka oyunları olacağını doğruladı. Anlaşılan Borderlands 3 bir sonraki bahara kaldı diyebiliriz kesin bir dille. 
  
E3 2018 etkinliği 12 - 14 Haziran tarihleri arasında Los Angeles şehrinde gerçekleştirilecek. Etkinliği YouTube üzerinden ilgili kanallar aracılığıyla takip edebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.