Oyun

Rainbow Six Siege'e sonunda Türkçe dil desteği geliyor!

Ubisoft sonunda Rainbow Six Siege yapımına Türkçe dil desteğini getireceğini açıkladı. Yayınlanan ilk Türkçe videoya haberimizden ulaşabilirsiniz.

Rainbow Six Siege'e sonunda Türkçe dil desteği geliyor!

Rainbow Six Siege, tüm dünyada 30 milyonu aşan oyuncu topluluğuyla dikkatleri üzerine çeken bir e-spor oyunu olmayı kısa sürede başardı.

Türkiye'den oyunu oynayan binlerce oyuncu karşısında sessiz kalamayan Ubisoft, sonunda oyuna Türkçe altyazı ekleme kararı aldı. Yayınlanan Türkçe videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak oyuna birçok yeni etkinliğin geleceği de onaylandı. 

Kısacası gelecek olan etkinliklere göz atacak olursak;

Tamamen Türkçeleştirilen oyun içeriği:  3. yıl 2. Sezon Operasyonu Para Bellum'un çıkışı ile birlikte, Rainbow Six Siege mağaza içi ve dijital ortamda tüm metinler için tamamen Türkçe dil olarak satın alınabilir. Bu çeviri, tüm menüyü, seçenekleri, operatör, ekipman ve harita seçimi gibi kullanıcı arayüzlerini içerecektir. Rainbow Six Siege'in mevcut sahipleri için, bu dil seçeneği aynı zamanda 3. Yıl 2. Sezon Operasyonu Para Bellum'un piyasaya sürülmesiyle de kullanıma sunulacak.

Rekabetçi Türk E-Spor’unda büyüme  : Ubisoft, Türkiye'deki resmi Rainbow Six Siege turnuva planlarını geliştiriyor ve bu gelişmeler Türk oyun topluluğuna rekabet ve lig turnuvalarına katılma fırsatı sağlayacak.

Perakende çapta tanıtım etkinliği: 14 Mayıs'tan 1 Temmuz'a kadar Ubisoft, tüm büyük perakendecilere satış promosyonları ve seçili perakendeciler aracılığıyla hediyeler ile bu atılımı destekleyecek.

Geliştirilmiş topluluk etkileşimi: Ubisoft, mevcut sosyal medya platformlarında Türk oyun topluluğuyla düzenli olarak etkileşime girmeye devam edecek ve güncellemeler ve hediyeler aracılığıyla Rainbow Six hayranlarına daha fazla odaklanacaklar.

Rainbow Six Siege Etkinliği: Bu ay sonrasında, Türkiye oyun dünyasında en tanınmış kişilerden bazıları, Rainbow Six Siege'in Türkçe versiyonuna erken erişimin keyfini çıkaracaklar ve oyunun hayranları; heyecan, gerilim, kahkaha ve hayran kitlesiyle dolu bir akşamda sosyal medya aracılığıyla yaşananları canlı olarak izleyebilecekler.

Türkiye'de Rainbow Six Siege hakkında yapılan yorumlara yanıt veren Rainbow Six Siege Marka Direktörü Alexandre Remy; “Tüm takım adına konuşarak, Türk oyuncuların oyunumuza gösterdiği ilgiden çok memnunuz. Rainbow Six konusunda sahip oldukları sadakat, tutku ve coşkuya çok değer veriyoruz ve bu önemli oyun öğelerini yerelleştirerek minnettarlığımızı gösterebildiğimiz için gerçekten çok mutluyuz.

Daha önce de söylediğimiz gibi, Rainbow Six Siege'ın en değerli unsuru oyunculardır ve bu yüzden her zaman oyuncu deneyimini olabildiğince mükemmel yapmak için çaba göstereceğiz. ” dedi.

Yorumlar
Mehmet
Tabi oyunun işi bitti yamayalım Türk lere. Nasıl olsa onlar oynarrr.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.