Oyun

Bu fırsatı kaçırmayın: HITMAN ücretsiz oluyor!

Popüler oyun HITMAN önümüzdeki haftadan itibaren ücretsiz hale geliyor. İşte detaylar.


Epic Games'in her hafta verdiği ücretsiz oyunlarda sıra HITMAN'a geldi. Oyun dünyasının efsanelerinden biri haline gelen HITMAN oyunu, önümüzdeki hafta Epic Games tarafından ücretsiz olarak verilecek. Konuyla ilgili resmi açıklamaya yapan Epic Games, oyunun hangi sürümünün ücretsiz olacağı konusunda detay vermedi.

Bu fırsatı kaçırmayın: HITMAN ücretsiz oluyor!

İlk olarak 2000 yılında piyasaya sürülen HITMAN oyunda bir suikastçiyi canlandırıyorsunuz. Birden fazla sürümü bulunan oyunun önümüzdeki hafta HITMAN 3 versiyonu piyasaya sürülecek . Ücretsiz verilecek sürümün bu yeni oyuna olan ilgiyi artırmak için atılan bir adım olduğu düşünülüyor.

Oyunun ilk sürümünü Hitman: Codename 47 adıyla 2000 yılının Eylül ayında piyasaya sürüldü. Daha sonra sırasıyla Hitman: Silent Assassin (Mayıs 2002), Hitman: Contracts (Nisan 2004), Hitman: Blood Money (Eylül 2005), Hitman: Absolution (Kasım 2012) ve Hitman (Mart 2016) oyunları geldi. 

Öte yandan Epic Games önümüzdeki hafta Shadowrun Complete oyununu da ücretsiz olarak vereceğini duyurdu. Her iki oyunu da Steam kütüphanenize eklediğinizde ömür boyu ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. Ancak diğer ücretsiz oyunlarda olduğu gibi bu oyun uda kütüphanenize eklemeniz için belli bir süreniz var. Bu süreyi kaçırırsanız fırsatı da kaçırmış oluyorsunuz. 

Yorumlar
Engin
Epic Games'in dağıttığı oyunu nasıl Steam'e ekliyoruz, merak konusu.
Cevapla
nourax
ekleyemiyoruz
Yce
Epic dağıtıyor steam prim yapıyor, bi gafıyla tüm yazıyı çöp etmiş
Okan
Hitman 3 yokki aq
Cevapla
Tuğra
"Birden fazla sürümü bulunan oyunun önümüzdeki hafta HITMAN 3 versiyonu piyasaya sürülecek ." bundan sonra bir şey yazacakken dikkatli düşün...
Dokan
Çıkacak diyor geri. Var demiyor zaten HITMAN 3 için.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.