Oyun

Patron çıldırdı! GTA 5 PC için bedava oluyor fırsatı kaçırmayın!

Epic Games Store oyun tarihinin en büyük kıyağı için geri sayıma geçti. GTA 5 bedava oluyor! İşte konu hakkındaki detaylar.

Patron çıldırdı! GTA 5 PC için bedava oluyor fırsatı kaçırmayın!

Epic Games tarafından Steam’e rakip olarak hayata geçirilen Epic Games Store oyun tarihinin en büyük kıyağını yapmak için geri sayıma geçti.

Bilindiği üzere Epic Games Store uzun bir süredir her hafta 2 oyunu abonelerine ücretsiz olarak sunuyordu. Şimdiye kadar bu sistem sayesinde pek çok AAA tarzı yapım oyun severlere ücretsiz olarak sunulmuştu.

Hatta Epic Games Store’un bu hamlesini gören Steam de bazı oyunları kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmaya başladı. Fakat Epic Games’in son hamlesi oyun severlere yok artık dedirtecek cinsten diyebiliriz.

Patron çıldırdı! GTA 5 PC için bedava oluyor fırsatı kaçırmayın!

Geçtiğimiz gün Epic Games Store’un 14 Mayıs (yani bugün) GTA 5’i ücretsiz olarak dağıtacağı haberi oyun dünyasında bomba etkisi yarattı. Ardından dış basına konuşan bazı Epic Games Store yetkilileri de durumu doğruladı.

Patron çıldırdı! GTA 5 PC için bedava oluyor fırsatı kaçırmayın! - Resim : 1

Hali hazırda Epic Games Store üzerinde gizemli oyun sekmesinde geri sayım devam ediyor. Bu geri sayım sona erdiğinde perde açılacak ve GTA 5 ücretsiz olarak tüm oyun severlerin deneyimine sunulacak.

Dilerseniz bahse konu sayfaya gitmek için buraya tıklayabilirsiniz. Oyunu ücretsiz olarak edinebilmek için bir Epic Games Store hesabına ihtiyacınız olacak. Ayrıca aynı Steam’de olduğu gibi PC’niz üzerine bir yükleyici kurmanız gerekiyor. Daha sonra kütüphanenize eklediğiniz tüm oyunları bu yükleyici vasıtasıyla indirebileceksiniz.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Oyunu hemen indirmeseniz bile mutlaka kütüphanenize ekleyin. Böylece dilediğiniz zaman GTA 5 ya da farklı bir oyunu tekrar tekrar indirip oynayabilirsiniz.

Yorumlar
ahmet
epic gamese suanda girilior ama gta5 die bur oyun bulunmuyor :D
Cevapla
Timothy
Epic, kalplerin fatihi :) Şimdiye kadar 100 küsür ücretsiz oyun verdi, hantal Steam ancak nal toplar.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.