Oyun

Call of Duty Black Ops 2'nin ilk fragmanı geldi! (Türkçe Altyazı)

Activision Call of Duty Black Ops 2'yi resmen tanıttı!

Call of Duty Black Ops 2'nin ilk fragmanı geldi! (Türkçe Altyazı)

Dünyanın en iyi silahlı oyunlarından olan Call of Duty yeni Black Ops serisini geçtiğimiz saatlerde yaptığı bir açıklama ile duyurdu. Her yıl seri bir şekilde çıkarılan Black Ops oyununun yeni serisi 2 resmi olarak duyurulmasıyla birlikte ilk fragmanı da yayına sokuldu.

İnternette yapılan tahmin haberleri her zaman olduğu gibi doğru çıktı ve oyunun yapımını tahmin edilen Treyarch üstlendi. Call of Duty: Black Ops 2 Treyarch tarafından PC, Playstation 3 ve Xbox 360 için şuanda profesyonel stüdyolarda hazırlanmakta. Dünyanın en çok oynanan oyunları arasında olan bu oyunun çıkış tarihi de kesinleşti diyebiliriz: Call of Duty: Black Ops 2’nin 13 Kasım 2012 kullanıcılarla buluşacak.

1335953013_callofdutyblackops213357266614693.jpg

Bir önceki oyunun geliştiricisi olan Treyarch yine müthiş görsel efektleri ve eşsiz oyun deneyimini tekrar sunacak gibi duruyor. Oyunumuz yine 21. yüzyıl soğuk savaş dönemlerini konu alıyor.

*Hatırlatmadan geçmeyelim oyunumuz 2025 yılını anlatıyor, Black Ops 2'de bizi bir çok sürpriz bekliyor!


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.