Call of Duty cephesinden oyun severleri sevindirecek haber

Senelerin vazgeçilmezi olan Call of Duty hakkında yeni bir gelişme var. Oyuncuları sevindirecek raporun detayları haberimizde.

Call of Duty cephesinden oyun severleri sevindirecek haber

Activision ve Infinity Ward, Call of Duty: Modern Warfare II'nin çok oyunculu modu için kolları sıvadı. Yıllara meydan okuyan oyunlar arasında yer alan Call of Duty senelerdir geniş bir oyuncu kitlesine sahip. Bu kapsamda yeni oyunun gelişi için de geri sayım başladı diyebiliriz.

Şİrketler oyunla ilgili diğer ayrıntıları 15 Eylül'deki Next vitrin etkinliğinde ortaya çıkarmaya hazırlanıyor. Ayrıca erken erişim betasının 16 ve 17 Eylül'de PlayStation konsollarında yayınlanmaya başlayacağını ve 24 Eylül'den itibaren tüm konsollara ve PC'lere açık çapraz oyun betasına ulaşacağını duyurdular.

Call of Duty cephesinden oyun severleri sevindirecek haber

Aşağıda gösterildiği gibi, açık ve erken erişim beta sürümlerini almak için ön sipariş vermeniz gerekecek. PlayStation sahipleri indirim fırsatına da erişecek. Erken erişimden sonra, PlayStation 4 ve 5 kullanıcıları 18-20 Eylül arasında açık betayı deneyebilecekler. Ardından Xbox ve PC 22-23 Eylül arasında erken erişime sahip olacak. PlayStation oyuncuları aynı zamanda açık çapraz oyun betasını da deneyebilecek.

Call of Duty cephesinden oyun severleri sevindirecek haber - Resim : 1

Açık beta (çapraz oyun) 24-26 Eylül tarihleri ​​arasında tüm platformlarda olacak. Çok oyunculu modun yanı sıra Infinity Ward, "Modern Warfare II ile ilgili daha fazla ayrıntı sunmadı. Ön sipariş veremeyenler ise çeşitli yayıncılardan ve YouTuber'lardan erken erişim için bir beta kodu alabilir. Modern Warfare II, 2007'de piyasaya sürülen orijinal Modern Warfare alt serisine dayanan 2019'daki Call of Duty: Modern Warfare'in halefi olacak. Yeni oyun 28 Ekim'de çıkacak ve tüm platformlarda 70 dolara mal olacak.