Oyun

Call of Duty Ghosts için RAM güncellemesi geldi!

Milyonlarca oyun severin sert tepkisi nihayet meyvesini verdi!


Geçtiğimiz dünyaya gelen Call of Duty Ghosts için ilk sistem gereksinimlerinin aylar önce açıklanmasıyla birlikte büyük bir şok yaşatan Infinity Ward milyonlarca kullanıcının tepkisine neden olmuştu. Oyunun piyasaya çıkmasından kısa bir süre geçse de binlerce kullanıcı minimum 6GB RAM'in çok olduğu yönündeki şikayetlerini ısrarla gündeme getirmeye devam etti.

O şikayetler nihayet meyvesini verdi. Şirket tarafından yayınlanan yeni bir güncellemeyle birlikte oyunun yeni sistem gereksinimleri arasında 6GB'lık minim RAM ihtiyacı sorunu nihayet ortadan kalkmış durumda. PC kullanıcılarını çok yakından ilgilendiren bu haberle birlikte milyonlarca kullanıcı rahata erecek gibi görünüyor.

1384939713_4370codghostschasmambush.jpg

İlk hafta satışlarını beklenildiği kadar olmasa da büyük bir rakamda etkileyen minimum sistem gereksinimleri sorunu böylece çözülmüş oldu. Activision yetkilileri tarafından gelen açıklama ile birlikte satış rakamlarının tekrar artmasını beklediğimiz oyunun şuanda İngiltere'de haftanın en çok satan oyunu olduğunu da belirtmek isteriz. 

Merak edenler için, geçtiğimiz haftalarda sizlerle haberini paylaştığımız minimum sistem gereksinimleri;

- Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit
- Intel Core 2 Duo E8200 2.66 GHZ / AMD Phenom X3 8750 2.4 GHZ ya da daha iyisi
- 6 GB RAM
- 50 GB'lık boş hard disk alanı
- NVIDIA GeForce GTX 550 Ti / ATI Radeon HD 5870 ya da daha iyisi
- DirectX uyumlu ses kartı
- DirectX 11
- Aktivasyon ve online modlar için internet bağlantısı

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.