Oyun

Bir dönemin efsanesi COD: MW 3 Xbox'ta!

Microsoft, Call of Duty: Modern Warfare 3'ün Xbox One geriye uyumluluk sistemine eklendiğini resmi olarak duyurdu.


Microsoft'un belkide konsol tarafında en başarılı olduğu noktalardan biri şüphesiz geri uyumluluk sistemi. Bu sistem sayesinde oyuncular geçmiş nesilde çıkışını gerçekleştirmiş birçok oyuna rahatlıkla ulaşabilmekteler cüzi bir rakam ödeyerek.

En son olarak Microsoft, Call of Duty: Modern Warfare 3'ün de Xbox One geriye uyumluluk sistemine eklendiğini takipçilerine duyurdu.


 
Call of Duty: Modern Warfare 3'ün kutulu veya dijital Xbox 360 versiyonuna sahipseniz oyunu şu anda Xbox One'da oynamaya başlayabilirsiniz. Sahip değilseniz satın almanız da mümkün. Call of Duty: Modern Warfare 3 Xbox Store üzerinde 78.70 TL'den satışa sunulmuş durumda.
 
Call of Duty: Modern Warfare 3'ün yanı sıra Call of Duty: Black Ops 2, Call of Duty: Advanced Warfare, Call of Duty: Ghosts, Call of Duty 4: Modern Warfare, Call of Duty 2, Call of Duty 3, Call of Duty: World at War ve Call of Duty: Black Ops 1 de Xbox One geriye uyumluluk sisteminde yer alıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.