Oyun

PlayStation Now'a indirme seçeneği geliyor!

Ortaya çıkan bilgilere göre PlayStation Now'a indirme seçeneği gelebilir.


Henüz Türkiye'de bulunmayan PlayStation Now'a indirme seçeneği eklenebilir.

Toplamda 650'den fazla PlayStation 4, PlayStation 3 ve PlayStation 2 oyununu streaming yoluyla oynama fırsatı sunan abonelik servisi PlayStation Now'a indirme seçeneği gelebilir. Gelebilir diyoruz çünkü birinci ağız tarafından henüz doğrulanmış değil bu özellik.

Kotaku'nun kaynaklarından edindiği bilgilere göre, indirme seçeneği Eylül ayının sonunda Playstation Now'a gelecek ve başlangıçta PlayStation 4 oyunları ile sınırlı olacak.


 
Kotaku'nun verdiği bilgilere göre, indirilen oyunların birincil PlayStation 4'te offline olarak oynanabilecek ve aynı PlayStation 4'e bağlı diğer hesaplarda da eş zamanlı olarak oynanabileceği ifade edilmekte. Kotaku'nun bu haberinden birkaç gün önce de bir Reddit kullanıcısı PlayStation Now menüsünde "Download Now" seçeneğini gördüğünü rapor ettiği bildirildi. 

Daha öncede belirttiğimiz gibi, henüz konu hakkında Sony'den bir açıklama gelmiş değil. Eğer gerçekten bu özellik eklenirse PlayStation Now'un ülkemize gelme yüzdesi de artacaktır. Böylelikle daha ucuza daha fazla oyun oynamanın keyfini bizlerde sürebileceğiz. 

Yorumlar
abdullah
internet hizimiz stabil.olmadi icin kac yildir now gelmiyordu. bu bahaneyle belki gelir.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.