Oyun

Captain Price geri dönüyor!

Yeni Call of Duty oyunu Call of Duty: Modern Warfare resmi olarak duyuruldu. İşte ilk fragman ve detaylar!

Call of Duty: Modern Warfare duyuruldu!

Activision, Infinity Ward tarafından geliştirilen yeni Call of Duty oyunu Call of Duty: Modern Warfare'ı resmi olarak duyurdu. 

Call of Duty: Modern Warfare duyuruldu!

25 Ekim'de PlayStation 4, Xbox One ve Battle.net üzerinden PC için çıkacak. Karanlık tarafa gitmeye hazır ol, Modern Warfare geri döndü! Yürekleri ağızlara getiren, küresel güç dengesinde belirleyici olacak bir efsanede oyuncular, ölümcül Birinci Kademe ajanlarının rolüne bürünürken risk hiç bu kadar büyük olmamıştı.

Call of Duty: Modern Warfare, hayranlarına inanılmaz açık, cesur, kışkırtıcı bir anlatım deneyimi yaşatarak modern savaşın değişen doğasına benzersiz bir yoğunluk getiriyor ve ışık tutuyor. Her şeyi başlatan stüdyo olan Infinity Ward tarafından geliştirilerek tepeden tırnağa unutulmaz Modern Warfare serisinin destansı bir tasvirini sunuyor.

Call of Duty: Modern Warfare'de oyuncular tüm oyun boyunca kendilerini saran bir anlatımın içinde olacak. Klasik çok oyuncu moduyla muhteşem çevrimiçi oyun alanını tecrübe et ya da diğerleriyle birlik olarak tüm beceri seviyelerine açık bir dizi elit operasyonda ortaklaşa oyna. 

Tanıtım fragmanına yukarıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.