Oyun

Call of Duty: Vanguard 5 Kasım'da geliyor!

Oyun severlerin merakla beklediği Call of Duty Vanguard 5 Kasım'da resmi olarak geliyor. İşte detaylar.

Call of Duty: Vanguard 5 Kasım'da geliyor!

Call of Duty'nin yeni sürümü Vanguard için nihayet resmi tarih verildi. Bir süredir oyun hakkında teaser görüntüleri ve videolar yayınlanıyordu. Şimdi ise daha net bir bilgi verildi. Oyunun resmi çıkış tarihi 5 Kasım olarak belirlendi. 

Call of Duty seneler geçmesine rağmen popülerliğinden bir şey kaybetmeyen oyunlar arasında yer alıyor. Oyun serisi şimdi yeni sürümü Vanguard ile karşımıza çıkıyor.

Call of Duty Vanguard 5 Kasım'da geliyor

Oyun hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlayan bir fragman da yayınlandı. Fragmana göre oyun İkinci Dünya Savaşı döneminde geçecek. Resmi fragmanda karşımıza çöl alanı, terkedilmiş araçlar gibi detaylar çıkıyor. Fragman oyunun oynanışına dair hiç bir fikir sunmasa da iyi bir başlangıç noktası diyebiliriz.

Açıklanan raporlara göre Call of Duty: Vanguard, 5 Kasım 2021 tarihinde PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series XIS ve PC platformları üzerinden çıkış yapacak. Oyun şimdiden ön siparişe açılmış durumda. Oyunun standart versiyonu PS4 için 500 TL olarak fiyatlandırılmış. Xbox Standart sürümde de oyun 500 TL fiyat etiketine sahip olacak.

PS5 Ultimate Edition versiyonunda oyun 600 TL fiyat etiketine sahip olacak. PC için fiyatı ise henüz açıklanmadı. Türkiye fiyatları oyun severlere biraz yüksek gelebilir ancak Call of Duty severler için kaçırılmayacak bir deneyim olacak diyebiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.