Call of Duty: Vanguard için resmi teaser görüntüleri geldi!

Oyun severleri sevindirecek gelişmeler gelmeye devam ediyor. Call of Duty: Vanguard için resmi teaser görüntüleri geldi.

Call of Duty: Vanguard için resmi teaser görüntüleri geldi!

Call of Duty: Vanguard için oyun görüntüleri kısa süre önce çevrimiçi olarak ortaya çıkmıştı. Oyun severleri heyecanlandıran görüntüler oyun hakkında neler bekleyeceğimiz hakkında fikir sahibi olmamızı sağladı. Şimdi ise oyun hakkında resmi teaser geldi. 

Activision, merakla beklenen Call of Duty: Vanguard adlı oyunu için resmi tanıtım fragmanı yayınladı. Fragmana bakılırsa oyun, 2. Dünya Savaşı sırasında geçecek. Fragmandaki görüntüler, eski silahlar, uçak kalıntılarıyla dolu bir sahil gibi savaş kalıntılarıyla dolu görüntüler içeriyor. Fragmanda ayrıca Almanya'da bulunan bir orman karşımıza çıkıyor.

Call of Duty: Vanguard için resmi teaser yayınlandı!

Vanguard, Call of Duty: WWII dahil olmak üzere diğer birçok COD oyununun arkasındaki stüdyo olan Sledgehammer Games tarafından geliştirildi. Stüdyo ve yayıncı Activision, oynaması ücretsiz bir battle royale olan Call of Duty: Warzone içindeki bir oyun içi etkinlik sırasında Vanguard'ı resmi olarak başlatacak. Oyunun resmi tanıtımı 19 Ağustos'ta gerçekleşecek. Resmi tanıtım sırasında oyun hakkında çok daha fazla bilgi edineceğiz. Resmi tanıtım sadece iki gün uzaklıkta olduğundan çok fazla beklememiz gerekmeyecek diyebiliriz.

Oyunun piyasaya sürülmesi biraz problemli bir zamanda gerçekleşecek diyebiliriz. Oyunun yayıncısı Activision, ana şirketi Activision Blizzard'a karşı açtığı cinsel taciz davasının ortasında Vanguard'ı piyasaya sürecek. Kaliforniya'nın adil iş bulma kurumu, oyun devini sistemik cinsiyet ayrımcılığı yapmak ve "kadınlara yönelik taciz ve ayrımcılık" gibi konularla suçluyor.