Oyun

Call of Duty: WWII duyuruldu!

Yeni Call of Duty oyunu oyuncuları çok heyecanlandırıyor!


Call of Duty serisinde her yıl yeni bir oyun çıkıyor ve bu durum da yapılan duyuruların önemini azaltiyor gibi görülebilir. Ancak bu yılki duyuru diğerlerinden farklı. Çünkü yıllardır serinin ilk oyunları mumla aranıyordu ve oyun sonunda eskiye dönüyor. Geçtiğimiz günlerde haberini yaptığımız Call of Duty: WWII, resmen onaylandı.

Yakın zaman önce yeni oyunun Call of Duty: WWII olarak isimlendirileceği iddiası ortaya atılmıştı. 2. Dünya Savaşı temalı oyunda eski atmosferin yeniden yaşanacağı söylenmişti. Sledgehammer Games'den gelen açıklama üzerine oyunun ismini onayladı ve oyunla ilgili bir görsel yayınlandı.

1492869756_ftzb9gfuujsrqenaq8d2.png

Call of Duty geliştiren 3 yapımcıdan biri olan Sledgehammer Games, en son Call of Duty: Advanced Warfare oyununu yapmıştı.Call of Duty: WWII’nin hikayesinin nasıl olacağı ve nasıl bir oynanışa sahip olacağı henüz bilinmiyor. Tüm detaylar 26 Nisan'da yapılacak etkinlikle tanıtılacak. Bu yıl kasım ayında da oyunun piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.