Oyun

Candy Crush geliştiricisinden yeni oyun Shuffle Cats!

Candy Crush geliştiricisi King, yeni oyunu Shuffle Cats, iOS ve Android platformlarına geldi. Candy Crush'ı sevdiyseniz Shuffle Cats'i mutlaka denemelisiniz.

Candy Crush geliştiricisinden yeni oyun Shuffle Cats!

Popüler oyun geliştiricisi King, birçok ilgi çekici oyuna imza atsa da, özellikle popüler oyun Candy Crush Saga ile tanınır.  Activision tarafından satın alınan King özellikle Candy Crush Saga markası ile arasına mesafe koymaya çalışıyor ve yeni oyunlar üzerinde çalışıyor.

Candy Crush geliştiricisinden yeni oyun Shuffle Cats!

King tarafından tanıtılan yeni oyun oldukça ilgi çekici ve şirketin önceki oyunlarından oldukça farklı. Shuffle Cats adlı yeni oyun, hem iOS hem de Android için oyunseverlerin beğenisine sunuldu. Shuffle Cats bir kart oyunu ve Rummy denilen geleneksel kart oyununa benziyor. Dünyanın dört bir yanından oyuncular gerçek zamanlı olarak bu kart oyunu ile birbirlerine karşı rekabet sağlayacak.

Shuffle Cats çoklu oyun modları ve sosyal sohbetler gibi bazı hoş özellikler sunuyor. Oyuncular birbirleri ile rekabet için oyun süresince sürekli internette bağlı kalmalı.

İndirme linkleri aşağıda:

Google Play 
App Store

Oyuna ait ekran görüntülerini aşağıda ve sonraki sayfalarda inceleyebilirsiniz.

1476283687_shuffle-cards-for-android-1.jpg
1476283766_shuffle-cards-for-android-3.jpg
1476283778_shuffle-cards-for-android-4.jpg
1476283789_shuffle-cards-for-android-5.jpg
1476283805_shuffle-cards-for-android.jpg
1476283892_shuffle-cards-for-android-2.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.