Oyun

Crysis 3 çok yakında geliyor!

Ortaya çıkan sızıntılar oyun severleri bir hayli heyecanlandıracağab benziyor!

Crysis 3 çok yakında geliyor!

Dünyanın en iyi oyun serilerinden Crysis yepyeni bir oyunla karşımıza tekrardan çıkmaya hazırlanıyor. Türk mühendislerinin ve yapımcılarının ilk 2 oyun başarısı oldukça büyüktü. Dünyada milyonlarca kişi tarafından beğeniyle oynanan Crysis oyun serileri günümüzde hala yüzlerce kişi tarafından satın alınıyor.

Crysis 3 hakkında oyun severler uzun zamandır müjdeli haberleri bekliyorlardı. İnternete sızan bu görüntüler tekrardan heyecanlanmalarına sebep oldu. Yeni seri hakkında ortaya çıkan söylentiler, eşsiz bir oyun tadı sunacağı yönünde. Xbox 360 ve PC için piyasaya sürülecek bu oyun şimdiden 2012'de beklenen en iyi oyunlar arasına girmeyi başaracak gibi duruyor.

1334247261_192544-cry1.jpg

Oyun hakkında internette dolaşan söylentiler şu şekilde: " Bir reklama göre "Limited Edition", 49.99 dolara satılacak. Oyunun her iki platform için dijital dağıtım kanallarında da dağıtılacağı söyleniyor. Electronic Arts tarafından yayınlanan oyunun PC sürümü, sadece EA'in Origin hizmetinden satın alınabilecek ve Steam ile sunulmayacak." deniliyor.

Crysis 3'ün konusu ve zamanı büyük bir ihtimalle yine internette yer alan sızıntılara bakılacak olursa uzak bir zamanda geçecek. Electronic Arts'ın 19 Nisan'da Crysis 3 ile ilgili resmi bir açıklama yapması bekleniyor!


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.